Projekty 2015/2016:

1. Národný projekt: „Moderné vzdelávanie – digitálne vzdelávanie pre všeobecno-vzdelávacie predmety". Jeho strategickým cieľom je obsahová prestavba vzdelávania na základných a stredných školách s využitím inovatívnych foriem a metód výučby.
Trvanie projektu: 13.12.2013 – 30.11.2015
Osoba zodpovedná za projekt: PaedDr. Miloš Ivanko

Podrobnjšie informácie o projekte.

2. Národný projekt: „Projekt E – elektronické testovanie“. Zvyšovanie kvality vzdelávania na základných a stredných školách s využitím elektronického testovania.
Trvanie projektu: od 25.06.2013 do 30.11.2015
Osoba zodpovedná za projekt: Mgr. Milada Bučková, PaedDr. Miloš Ivanko

Informačný BULLETIN č. 1
Informačný BULLETIN č. 2
Informačný BULLETIN č. 3
Informačný BULLETIN č. 4
Informačný BULLETIN č. 5
Informačný BULLETIN - Učiteľské testovanie

3. Národný projekt: "Komplexný poradenský systém prevencie a ovplyvňovania sociálno-patologických javov v školskom prostredí“, ktorého  gestorom je Výskumný ústav detskej psychológie a patopsychológie.
Trvanie projektu: od 10.12.2013 do 31.10.2015
Osoba zodpovedná za projekt: Mgr. Danka CHrastinová.

podpora_profesijnej_orientacie_nahlad.jpg

4.  Národný projekt: „Elektronizácia vzdelávacieho systému regionálneho školstva
Cieľ: Využívanie digitálneho vzdelávacieho obsahu (DVO), t.j. kvalitne spracovaného multimediálneho obsahu, poskytovaného prostredníctvom moderných zariadení a periférií ako sú dotykové tablety a interaktívne tabule, ktoré zapájajú širšie spektrum senzorických funkcií jednotlivca. Atraktívna forma výučby využitím nástrojov a pomôcok DVO poskytuje možnosti efektívnejšej výučby (názornosť, prepojenosť praktického života s teoretickými poznatkami, a pod.).
Trvanie projektu: 5/2014 – 7/2015
Osoba zodpovedná za projekt: Ing. Eva Gurová, PaedDr. Miloš Ivanko. Na projekte pracovali: Mgr. S. Kotyrová, Mgr. Ľ. Masnicová.

5. Národný projekt: „ DIELNE II. “ Podpora profesijnej orientácie žiakov základnej školy na odborné vzdelávanie a prípravu prostredníctvom rozvoja polytechnickej výchovy zameranej na rozvoj pracovných zručností a práca s talentami“
Trvanie projektu: od 12.11.2013 do 31.10.2015
Osoba zodpovedná za projekt: Ing. Eva Gurová, učitelia prírodovedných predmetov, techniky a výchovný poradca: PaedDr. M. Ivanko, Mgr. Ľ. Matyšáková, Mgr. M. Pikuláková, Mgr. D. CHrastinová.

6. Národný projekt: „Nové trendy učiteľov anglického jazyka na základných školách
Je zameraný na zvýšenie kvality vyučovania cudzieho jazyka na základných školách v SR. Projekt ponúka učiteľom nové metódy a nástroje ako urobiť hodiny angličtiny atraktívnejšie. Získajú moderné didaktické prostriedky, ktoré sú nadstavbou k existujúcemu portfóliu učebníc anglického jazyka.
Trvanie projektu: od apríla 2015
Osoba zodpovedná za projekt: Mgr. Soňa Mikulová